GÖKOVA-MARMARİS


1.GÜN:Sabah erken saatlerde yeşil ve mavinin buluştuğu Akyaka’yı  ayaklarınızın altına serecek bir manzara eşliğinde güne merhaba diyoruz.Bu muhteşem manzaranın ardından Azmak deresi kenarında serpme köy kahvaltısıyla gece yorgunluğumuzu atıyoruz.Kahvaltı ve çay molası ardından endemik bitki ve hayvan türlerine sahip yaklaşık 2 km uzunluğunda ki Azmak deresinde yaklaşık 20 dakika sürecek olan tekne turumuza çıkıyoruz.Tekne turumuzun ardından dileyen misafirlerimiz deniz,kum ve güneşin keyfini çıkartırken,dileyen misafirlerimiz muhteşem manzara eşliğinde çay ve kahvelerini yudumlayabilirler. Doğa harikası olan Akyaka da serbest zamanın ardından,Marmaris şehir merkezinde bulunan otelimize doğru hareket  ediyoruz.Öğle ve akşam yemeği açık büfe olarak otelimizde.


2.GÜN: Otelde yapılacak olan açık büfe kahvaltımızın ardından dillerden dillere destan olan Kumkıza’na doğru yola çıkıyoruz.Denizin ortasında yürüyüş keyfi ve su sporları için serbest zaman.Serbest zamanımızın ardından Marmaris’in göz bebeği olan İçmeler mevkine doğru hareket ediyoruz.İçmeleri tepeden gören bir konumda çay ve kahve molası veriyoruz. Molanın ardından otelimize doğru hareket ediyoruz.Akşam dileyen misafirlerimizle Marmaris de gezi yapılacaktır.


3.GÜN:  Otelde yapılacak olan açık büfe kahvaltımızın ardından tam gün öğle yemekli tekne turumuza çıkıyoruz. Gökova'dan kalkacak olan tekne turumuzda sırasıyla   İngiliz Koyu,Akvaryum koyu,lacivert koy,İnce kum ve Sedir adasını ziyaret ediyoruz.Ziyaretlerimiz sırasında denize girmek için molalar verilecektir.Tekne turumuzu tamamladıktan sonra otelimize doğru hareket ediyoruz.


4.GÜN:  Otelde yapılacak olan açık büfe kahvaltımızın ardından  otelimizden ayrılıyoruz ve Denizli de bulunan Dünya Miras Listesinde yer alan Pamukkale’ye doğru hareket ediyoruz. Pamukkale ziyareti ardından Denizli’nin olmazsa olmazı olan tekstil mağazasını ziyaret edip zevkli bir yolculuk eşliğinde Konya’ya dönüyoruz.Turumuzun sonu.


 FİYATA DAHİL OLAN HİZMERLER                                 FİYATA DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

-3 GECE HD  4* OTEL KONAKLAMASI                                            -MÜZE ve ÖREN YERİ GİRİŞ ÜCRETLERİ
-4  KAHVALTI 3 ÖĞLE  3 AKŞAM YEMEĞİ                                      - OTELDE KONSEPT DIŞI HARCAMALAR
-LÜKS ARAÇLA ULAŞIM                                                                   -TÜM KİŞİSEL HARCAMALAR
-PROFESYONEL REHBERLİK HİZMETİ                       
-ARAÇ İÇİ İKRAMLAR
-GÖKOVA VE AZMAK DERESİ TEKNE TURU ÜCRETİ
-ORFOZ TURİZM REFAKATİ

 

2 ve 3’er KİŞİLİK ODALARDA KİŞİ BAŞI: 
00-06 YAŞ ÜCRETİ: 
06-12 YAŞ ÜCRETİ: Copyright © 2015 - Orfoz Turizm - Tüm hakları saklıdır.